Hírek
2016. December 14. 14:49, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Újabb razzia az utakon - az ittas és drogos vezetőkre állnak rá a rendőrök
Elsősorban az ittas vagy bódult állapotban vezető sofőrök kiszűrése érdekében tart országos fokozott közúti ellenőrzéseket a hétvégén a rendőrség.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) szerdán a honlapján azt írta: a TISPOL (Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata) akciója a tagállamok által végrehajtott európai szintű, összehangolt közúti ellenőrzés.
Az ittas vagy bódult állapotban lévő járművezetők kiszűrését célzó kampányt az éves ellenőrzési terv alapján december 16-18-án tartják Magyarországon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
