Hírek
2022. Május 03. 09:04, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Rálőttek egy férfira a fővárosban
Gumilövedékes fegyverrel lőttek rá egy férfira hétfőn a fővárosban. A meglőtt férfi súlyos szemsérülést szenvedett, az elkövetőt és társait elfogták - közölte a rendőrség a honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleménye szerint késő délután a főváros XXI. kerületében szerelemféltés miatt vitatkozott össze két férfi. Egyikőjük egy gumilövedékes fegyverrel lőtt rá a másikra.
A fegyveres támadó ezt követően három társával autóval akart elmenekülni, de a rendőrök elfogták őket. A négy férfit előállították, elszámoltatásuk folyamatban van.
A meglőtt férfit a mentők súlyos szemsérüléssel vitték kórházba - írta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 23. 07:06, hétfő | Belföld
Megújul a pápateszéri Kurali-malom
2025. Június 23. 07:05, hétfő | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: jönnek a harctér rettegett sárkányai
Jönnek a harctér rettegett sárkányai! 56 új Gidrán erősíti majd a Magyar Honvédséget - írta a honvédelmi miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.
2025. Június 23. 07:03, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
Az iráni-izraeli háború eszkalálódása Magyarországra is kihat! Megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
2025. Június 21. 09:11, szombat | Belföld
Aldi baromfivirslit hívtak vissza allergén jelenléte miatt
Az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. kezdeményezte a Baromfivirsli csirkemellel 280 g termék visszahívását, mivel az tejallergént (sajt) tartalmazhat