Hírek
2013. Augusztus 27. 21:16, kedd |
Kék hírek
Forrás: MTI
Konyhakéssel szúrta meg falubelijét egy bakonyoszlopi férfi

Szívtájékon szúrta falubelijét egy bakonyoszlopi férfi kedden - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság honlapján.
A közlemény szerint kedd délután Bakonyoszlopon, a Táncsics utcában egy konyhakéssel két alkalommal szívtájékon szúrta, illetve ezt megelőzően kezén is megsebesítette egyik falubeli ismerősét a 40 éves N. Ferenc helyi lakos. A rendőrök az elkövetőt néhány perccel később még az utcában elfogták. A 60 éves sértettet a mentők kórházba vitték.
N. Ferenc ellen életveszélyt okozó testi sértés kísérlete bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indít eljárást a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.
2025. Május 16. 09:06, péntek | Kék hírek
Csaknem száz kutyát találtak Zalaszentgróton egy német nőnél, aki ellen állatkínzás miatt emeltek vádat
Elviselhetetlen körülmények között találtak 78 kutyát egy Zalaszentgróton élő német nőnél, aki 21 eb tetemét fagyasztókban tárolta
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Kék hírek
Féltékenységből brutálisan megölte a barátját - 15 évre ítélték
A Győri Fellebbviteli Főügyészség sikeresen indítványozta a büntetés súlyosítását abban az ügyben, amelyben egy férfi féltékenységből megölte a barátját.