Hírek
2025. Július 30. 07:34, szerda |
Sport
Forrás: MTI
Ír-magyar - Jövő pénteken indul a jegyértékesítés az első vb-selejtezőre

Jövő pénteken indul a jegyértékesítés a szeptember 6-i, dublini Írország-Magyarország labdarúgó világbajnoki selejtezőmérkőzésre.
A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának keddi tájékoztatása szerint az ír szervezők 3173 darab jegyet biztosítanak a magyar szurkolók számára, amelyeket jövő pénteken 10 órától lehet majd megvásárolni. A vendégszektorba szóló belépők egységesen 25 ezer forintba kerülnek.
A jegyvásárlás a szokásos módon, utalvány formájában történik a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, valamint a Szurkolói Klub honlapján, illetve mobilalkalmazásán keresztül. A belépőjegyeket az ír szövetség egy későbbi időpontban teszi elérhetővé, ezért a jegyeket várhatóan közvetlenül a mérkőzés előtt két-három nappal e-mailben kapják meg a vásárlók - áll az MLSZ közlésében.
A vásárlás Szurkolói Klub-tagsághoz kötött. A vásárlás során egy felhasználó egy tranzakciót hajthat végre, a tranzakció során maximum négy utalványt lehet venni, csak klubtagok részére.
A mérkőzésre a dublini Aviva Stadionban kerül sor szeptember 6-án, helyi idő szerint 19.45-től.
A magyar válogatott számára ezzel a találkozóval rajtol a vb-selejtező, Marco Rossi szövetségi kapitány csapata három nappal később a Nemzetek Ligája-győztes portugálokat fogadja a Puskás Arénában. A csoport negyedik tagja Örményország.
Az első helyezett kijut a jövő nyári, Egyesült Államokban, Mexikóban és Kanadában megrendezésre kerülő tornára, míg a második pótselejtezőn harcolhatja ki a részvételt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 31. 07:45, csütörtök | Sport
Magyar Nagydíj - Jubileumi futam a megújult létesítményben
2025. Július 31. 07:43, csütörtök | Sport
BL-selejtező - Kettős sikerrel ment tovább a Ferencváros, biztos az őszi folytatás
2025. Július 30. 07:36, szerda | Sport
BL-selejtező - Robbie Keane: meg akarjuk nyerni a szerdai visszavágót
2025. Július 28. 07:57, hétfő | Sport
Belga Nagydíj - Piastri nyert és növelte az előnyét összetettben
Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a Forma-1-es Belga Nagydíjat vasárnap, ezzel 16 pontra növelte az előnyét a világbajnoki pontverseny élén.