Városlista
2025. június 24, kedd - Iván

Hírek

2019. Január 17. 18:02, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Hidegfront érkezik a hétvégén

A hétvégén hidegfront érkezik: egyre többfelé a maximumok is fagypont körül alakulnak majd. Emellett változékony lesz az időjárás: napsütés, de eső, havazás is várható

– derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, melyet csütörtökön jutattak el az MTI-nek.

Pénteken délelőtt még többfelé várható eső, havas eső, főként a hegyekben hó, majd a csapadék egyre keletebbre szorul, és estére a legtöbb helyen megszűnik. A szél megélénkül, a Dunántúlon és középen megerősödik. A leghidegebb órákban 0 és plusz 5 fok között alakul a hőmérséklet. A nappali maximumok általában plusz 2 és 6 fok között alakulnak.

Szombaton napos idő valószínű, délen lehet elszórtan havazás, hószállingózás. A minimumhőmérséklet mínusz 8 és mínusz 3, a maximumhőmérséklet 0 és plusz 4 fok között valószínű.

Vasárnap elsősorban délen és keleten lehet szórványosan havazás, hószállingózás. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 6 és 0, a legmagasabb hőmérséklet mínusz 1 és plusz 3 fok között várható - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 23. 07:06, hétfő | Belföld

Megújul a pápateszéri Kurali-malom

2025. Június 23. 07:05, hétfő | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: jönnek a harctér rettegett sárkányai

Jönnek a harctér rettegett sárkányai! 56 új Gidrán erősíti majd a Magyar Honvédséget - írta a honvédelmi miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.

2025. Június 23. 07:03, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát

Az iráni-izraeli háború eszkalálódása Magyarországra is kihat! Megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát

2025. Június 21. 09:11, szombat | Belföld

Aldi baromfivirslit hívtak vissza allergén jelenléte miatt

Az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. kezdeményezte a Baromfivirsli csirkemellel 280 g termék visszahívását, mivel az tejallergént (sajt) tartalmazhat