Hírek
2013. December 09. 10:57, hétfő |
Kék hírek
Forrás: MTI | fotó: police.hu
Három autónak és egy embernek is nekiment egy járművezető Zalában

Három autónak is nekiütközött, egy férfinak pedig súlyos sérüléseket okozott, mégis továbbhajtott egy járművezető a Zala megyei Miháldon - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
A 34 éves pécsi férfi terepjárójával vasárnap Miháldon először egy parkoló Suzuki Swift bal oldali visszapillantó tükrének ment neki. Ezután egy szintén parkoló Volkswagen Passatnak és a mellette álló 57 éves tulajdonosának ütközött neki.
A férfi az elsődleges orvosi vélemény szerint súlyosan megsérült, ezért a mentők kórházba vitték. A terepjáró sofőrje azonban ezek után sem állt meg, összeütközött egy Opel Astrával is, majd továbbhajtott.
A nagykanizsai rendőrök a járművezetőt nem sokkal később Zalaszentjakabon találták meg, ahol kénytelen volt megállni, mert autójának kitörött a kereke. A sofőr az állította, hogy semmire sem emlékszik, mert vezetés közben rosszul lett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.