Hírek
2013. Július 16. 12:36, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Hármas karambol történt az M0-s autóút péceli lehajtójánál, teljes útzár
Három jármű ütközött össze az M0-s autót M5-ös autópálya felé vezető oldalán az 52-es kilométernél kedden, az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság (PMRFK) az MTI-vel.
A PMRFK tájékoztatása szerint balesetben egy ember megsérült. Az úton műszaki ok miatt állt meg egy litván kamion, melynek eddig ismeretlen okból nekiütközött egy szlovák teherautó, majd egy kisteherautó is. Az érintett útszakaszt a helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták, az autósok a fővároson keresztül kerülhetnek - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
2025. November 03. 07:14, hétfő | Belföld
Orbán Balázs: gazdasági, hadiipari, energetikai kérdésekről is tárgyal Orbán Viktor és Donald Trump
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.

