Hírek
2018. Szeptember 26. 07:19, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt egy gyalogost egy teherkocsi az M1-esen
Halálra gázolt egy gyalogost egy teherkocsi az M1-es autópályán kedd este - közölte a rendőrség a honlapján.
A tájékoztatás szerint a baleset az M1-es autópálya 124-es kilométerszelvényénél, Győr térségében, a Budapest felé vezető oldalon történt. Az elgázolt gyalogos olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
Az érintett útszakaszon a rendőrség a helyszínelés idejére a leállósávot lezárta, a forgalom a belső és külső forgalmi sávon haladt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
