Városlista
2025. október 17, péntek - Hedvig

Hírek

2011. November 26. 15:13, szombat | Bulvár
Forrás: Story Online

Győzike megy Stohl után

Győzike megy Stohl után

Győzike könyvet akar íratni magáról, akárcsak Stohl András. De nem csak ebben hasonlít a két RTL Klubos: állítólag Győzike komolyan tart attól, hogy ő is Stohl sorsára jut és börtönbe kerül.

Győzike Stohl András után megy! Az RTL Klub egykori sztárja szeretne egy olyan életrajzi könyvet íratni, amiben Andráshoz hasonlóan őszintén beszámol az elmúlt esztendők eseményeiről, a válságról, amibe családjával került... Győzike hazánk egyik legnépszerűbb showmanjéből pillanatok alatt a magyar valóságban találta magát, amikor az RTL Klub elengedte a kezét. Azóta eljárást indított ellene az adóhatáság és házassága is többször veszélybe került.

- Egy nagyon őszinte könyvet szeretnék íratni, amiben elmondok mindent... Például azt, hogy függőjévé váltam a plasztikai beavatkozásoknak, hogy minden barátom elhagyott engem amikor már nem voltam képernyőn. Félek... félek, hogy oda jutok, ahol Stohl van most... - mondta el elérzékenyülve Győzike.

Címkék: győzike, Stohl András

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár

November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm

November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.

2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár

A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban

Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.

2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár

Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez

Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.

2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár

Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm

Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.