Városlista
2025. december 17, szerda - Lázár

Hírek

2022. Február 19. 15:03, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Vonaton szállították, családi háznál árulták a drogot

Vonaton szállították, családi háznál árulták a drogot

A rendőrök őrizetbe vettek három kunmadarasi lakost, akiknél nagy mennyiségű kábítószergyanús anyagot találtak.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága, a Tisza Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Osztály egységei és a Karcagi Rendőrkapitányság munkatársai összehangolt akció keretében több helyszínen - a karcagi vasútállomáson és két kunmadarasi családi háznál - jelentek meg február 17-én az esti órákban és elfogtak két nőt és egy férfit, akik a rendőrök információi szerint kábítószerrel kereskedtek – közölte a rendőrség.

A nyomozók a jogsértőknél, illetve az ingatlanok területén végzett kutatás során 1000 g súlyú fehér színű kábítószergyanús anyagot, 100 és 46 eltérő színű és méretű kábítószergyanús tablettát, továbbá 250 gramm és 14 alufóliába csomagolt fehér színű, kristályos állagú kábítószergyanús anyagot, valamint a vagyonvisszaszerzés érdekében tett intézkedések kapcsán nagy értékű műszaki cikkeket és nagy mennyiségű készpénzt foglaltak le.

A rendőrök a feltételezett elkövetőket előállítottak a rendőrkapitányságra, és gyanúsítottként kihallgatták. A nyomozó hatóság a terheltek őrizetbe vételéről határozott és előterjesztést tett letartóztatásuk indítványozására.
A Karcagi Rendőrkapitányság kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld

Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció

2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld

Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog

Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.