Hírek
2017. Július 03. 07:15, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Tűz volt egy családi házban Érden, egy idős nő elhunyt
Tűz ütött ki egy érdi családi ház egyik helyiségében, a tűzoltók egy elhunyt idős asszonyt találtak a szobában - közölte Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője hétfőn az MTI-vel.
Mint elmondta, Érden a Fehérvári úton egy 120 négyzetméteres családi ház egyik helyiségében keletkezett egy kisebb tűz, amely nem terjedt tovább, és amelyet sikerült a helyszínre kivonuló tűzoltóknak eloltaniuk.
A szobában, ahol a berendezési tárgyak égtek, egy idős asszonyt találtak holtan.
A katasztrófavédelmi igazgatóság vizsgálja a tűz keletkezésének okát és körülményeit - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
2025. December 16. 07:10, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha békepárti kormányt választunk, béke lesz, ha Brüsszel-párti kormányt választunk, háború lesz
2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld
Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog
Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.
