Hírek
2017. Május 16. 09:35, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Több mint tíz kilométeres a torlódás az M0-son
Nagy torlódás alakult ki kedd délelőtt az M0-s autóúton a Megyeri híd felé, az M3-as autópálya csomópontjánál, ott, ahol útépítők dolgoznak, a munkálatok során mérőberendezést építenek a burkolatba
- tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. az MTI-t. Az utinform.hu oldalon közzétett információk szerint a forgalmat a gyűjtő-elosztó ágra terelik, ahol csak egy sávon, lépésben lehet közlekedni. Az M3-as autópálya előtt már 10-11 kilométeres a torlódás.
Az M0-son kialakult helyzet miatt nagy a torlódás a Nagytarcsai út-Vidámvásár utca-Ostoros út-Szlovák út-Rákospalotai határút-Szentmihályi út-Árpád út útvonalon is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését
Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
