Hírek
2019. Február 14. 10:19, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Két nappal tovább lehet jelentkezni az őszi felsőoktatási képzésekre
Vasárnap éjfélig lehet jelentkezni a szeptemberben induló felsőoktatási képzésekre
– mondta az Oktatási Hivatal (OH) főosztályvezetője csütörtökön az M1 csatorna és a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című közös műsorblokkjában.
Vanó Renáta hozzátette: az eredeti, pénteki jelentkezési határidőt üzemzavar miatt tolták ki két nappal, ahogy azt a jogszabály is előírja.
Elmondta, a jelentkezéseket csak elektronikus úton lehet benyújtani a www.felvi.hu oldalon. A vasárnapi jelentkezési határidő lejárta után február 22-ig kell hitelesíteni a jelentkezést, ami történhet elektronikus úton, az Ügyfélkapun keresztül, vagy a szükséges nyomtatványok postázásával.
Egy diák legfeljebb hat felsőoktatási intézménybe jelentkezhet, érdemes minél több lehetőséget megjelölni – hangsúlyozta Vanó Renáta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 11:00, vasárnap | Belföld
Vagyonnyilatkozat: Tovább csökkentek Orbán Viktor megtakarításai
Orbán Viktor tavaly március óta havi bruttó 7,2 millió forintot keres, mégis csökkent a megtakarítása: a januári vagyonnyilatkozathoz képest 667 ezer forinttal kevesebb pénze maradt.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

