Hírek
2018. November 05. 07:28, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kérdésekkel ér véget az Országgyűlés kéthetes ülése
A parlament aktuális ülésének utolsó napja délelőtt 11 órakor napirend előtti kérdésekkel kezdődik, amit a kérdések másfél, az azonnali kérdések pedig egy órában követnek.
A Ház előző héten három napot ülésezett. A képviselők hétfőn felfüggesztették a fideszes Simonka György mentelmi jogát egy közvádas ügyhöz kapcsolódóan, kedden döntöttek a honvédség létszámkeretének növeléséről, szerdán pedig arról kezdtek tárgyalni, hogy az uniós lakhellyel nem rendelkező magyar állampolgárok is kaphassanak-e választójogot a jövő évi európai parlamenti választáson.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 02. 14:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: módosítjuk az alaptörvényt a köztársasági elnök leváltása érdekében
2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld
Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére
A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.
2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld
Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron
Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -
2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta
Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.
