Hírek
2014. Február 22. 08:59, szombat |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Fiatalkorú lányt keres a Balatonalmádi Rendőrkapitányság
A Balatonalmádi Rendőrkapitányság Vizsgálati Alosztálya 19080/4632/2013.ált. számon indított eljárást Bognár Orsolya eltűnése ügyében.
A 16 éves lány 2013. december 4-én a hajnali órákban ismeretlen helyre távozott alsóörsi otthonából. Eltűnésekor viselt ruházata nem ismert. Bognár Orsolya 158 centiméter magas, átlagos testalkatú, sötétbarna hosszú haja és barna szeme van. Különös ismertető jele a bal karon látható korábbi sérülés nyomai. Nevelőszülei nem tudtak vele kapcsolatot teremteni. Bognár Orsolya helyismerettel rendelkezik Zalaegerszeg és Tapolca környékén, így ezeken a településeken nagyobb valószínűséggel jelenhet meg.
A Balatonalmádi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a fiatal lány feltalálási helyéről bármilyen információval rendelkezik - az eljárás számára hivatkozva - jelentkezzen a rendőrkapitányság 88/438-711 vagy 88/593-910 számain, a 107 vagy 112 segélyhívószámokon, illetve az ingyen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöldszámán (H-CS: 8-16 és P: 8-13 óra között).
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 16. 15:00, hétfő | Kék hírek
Nagy fogás
Hajnali akcióban csaptak le a hatvani nyomozók két lőrinci dílerre a DELTA Program keretében.
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
