Városlista
2026. június 17, szerda - Laura

Hírek

2016. Május 10. 10:42, kedd | Belföld
Forrás: mti

Egy hónap alatt több mint ezer telefonhívással zaklatta volt élettársát egy férfi

Egy hónap alatt több mint ezer telefonhívással zaklatta volt élettársát egy férfi

Vádemelést javasoltak egy férfi ellen, aki kevesebb mint egy hónap alatt 1122 telefonhívással zaklatta volt élettársát tavaly nyáron - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon kedden.

Azt írták, hogy zaklatás bűntettének megalapozott gyanúja miatt nyomozott egy 28 éves román állampolgárral szemben a BRFK XXII. kerületi Rendőrkapitánysága.

A férfi - aki a hívások mellett szöveges üzeneteket is küldött korábbi partnerének - tevékenységével önkényesen beavatkozott a sértett mindennapi életvitelébe - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld

Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését

Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.

2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét

Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.

2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet

A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.

2026. Június 17. 06:54, szerda | Belföld

Magyar Péter: már a héten olcsóbb lehet a benzin és a gázolaj a védett árnál

A kőolaj világpiaci árának csökkenése és a forint erősödése miatt már a héten olcsóbb lehet a védett árnál a kutakon a benzin és a gázolaj - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Facebook-oldalán kedden.