Városlista
2026. február 1, vasárnap - Ignác

Hírek

2017. November 16. 18:21, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Borús, csapadékos idő várható a hétvégén

Borús, csapadékos idő várható a hétvégén

Borús, csapadékos idő várható a hétvégén - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat MTI-hez csütörtökön eljuttatott előrejelzéséből.

Pénteken túlnyomóan borult lesz az ég. Reggel még csak a Dunántúlon helyenként, majd napközben egyre többfelé, legkisebb eséllyel a Tiszántúlon alakulhat ki gyenge-közepes intenzitású eső. A Dunántúlon a szél is megélénkül. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 2-6 fok között lesz, a fagyzugos északkeleti területeken azonban akár mínusz 2 fokig is hűlhet a levegő. Napközben 4-10 fok lehet.

Szombaton eleinte többfelé, délután elszórtan, délen és keleten valószínű eső. A Dunántúlon időnként erős lehet a szél is. A leghidegebb órákban 1-6 fok lesz, a nappali maximumok 6-10 fok között alakulnak.

Vasárnap elszórtan valószínű eső, zápor, de - főként a hegyekben - hózápor is lehet. Emellett viszont mindenütt lehet némi napsütés. A főváros tágabb környezetében a szél is megerősödhet. A minimumhőmérséklet mínusz 3 és plusz 2 fok között valószínű, a legmagasabb hőmérséklet 5-9 fok között várható - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 01. 08:35, vasárnap | Belföld

Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk

Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.

2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld

Csézy is csatlakozott a Tiszához

Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.

2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld

Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket

- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.

2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében

Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.